Voorlopige Startlijst Wampex 2022

LET OP: Er kunnen nog wijzigen in de starttijden worden doorgevoerd. Kijk voor je moet starten eerst nog op deze lijst.

Start is op vrijdag 19 augustus.

1

15:00 Niks niet knippen dat bandje Anne Marel (32) (Groningen) (M Vrouw)
Ellis Jager (36) (Rolde) (S Vrouw)
Eric Warms (35) (Groningen) (L Man)
Jeroen Spanjer (45) (Groningen) (M Man)
Marnix Platje (36) (Muntendam) (L Man)
2 15:08 Jan Postema fitness studio Barend Mauritz (60) (Assen) (M Man)
Eric heijmans (20) (Assen) (M Man)
Esperence Selfringa (27) (Assen) (L Vrouw)
Jeanet Kuiper (53) (Assen) (M Vrouw)
Michiel Brouwers (34) (Wijster) (M Man)
Suzanne Koetsier (28) (S Vrouw)
3 15:16 Weinig tied Britt Huitink (25) (Dwingeloo) (M Vrouw)
Carolien Boerhof (30) (Dwingeloo) (M Vrouw)
Evelien Smeenge (36) (Dwingeloo) (S Vrouw)
Ilse Duiven (25) (Dwingeloo) (XL Vrouw)
Karlijn Riksen (23) (Dwingeloo) (M Vrouw)
Tanita de Beeld-Dijks (32) (Dwingeloo) (XL Vrouw)
4 15:24 Aanhang op sleeptouw Joëlle Tuinhof (24) (Leiden) (L Vrouw)
Katinka Spekking (24) (Leiden) (L Vrouw)
Laurens Braas (24) (Rotterdam) (L Man)
Merel Buis (23) (Amsterdam) (L Vrouw)
Simon Dekker (23) (Utrecht) (L Man)
Stan Helsloot (25) (Amsterdam) (XXL Man)
5 15:32 Macht van collectief Kenneth Burleson (38) (L Man)
Luc Smits (37) (L Man)
Markus Rens (47) (L Man)
Martijn Mouchard (38) (M Man)
Nathan Vellheuer (45) (XL Man)
Roel Mollemans (42) (L Man)
6 15:40 Panenka Bonny kloosterboer (Westmaas) (S Vrouw)
Erik Baan (Oud-Beijerland) (L Man)
Kevin Loman (Westmaas) (L Man)
Merel (Westmaas) (S Vrouw)
Sven Beijk (Rotterdam) (L Man)
Thomas Hilbrands (Barendrecht) (XL Man)
7 15:48 Team Naam Jeroen Bolks (Zwolle) (28) (L Man)
Jurrian van Dam (Zwolle) (29) (S Man)
Bauke Idzenga (Lettele) (28) (S Man)
Niels Wieringa (Wezep) (28) (L Man)
Jordy Vijfschaft (Groningen) (28) (L Man)
8 15:56 Team Sien Angela van Goor (41) (Roden) (XL Vrouw)
Paula Woldendorp (44) (Roden) (S Vrouw)
Rik van Goor (36) (Roden) (XL Man)
Saskia van Goor (43) (Roden) (XL Vrouw)
Sjon Boersma (34) (Peize) (L Man)
Wilco Drent (30) (Nieuw Roden) (L Man)
9 16:04 De Collegebankzitters Bart Manden (20) (Dwingeloo) (S Man)
Erik Bralten (20) (Ruinen) (M Man)
Gijs Dinkla (20) (Dwingeloo) (M Man)
Marek Klucovsky (19) (Ruinen) (M Man)
Mark Flinkert (19) (De Wijk) (M Man)
10 16:12 Vleugelties van keersevet Lieke Redeker (24) (Leiden) (L Vrouw)
Jannes Boers (24) (Dwingeloo) (L Man)
Marnix Duiven (24) (Dwingeloo) (L Man)
Marnix Wiechers (23) (Arnhem) (L Man)
Nico Dekker (24) (Dwingeloo) (L Man)
Ronald Mollink (23) (Dwingeloo) (L Man)
11 16:20 O’Gossie Annemieke Schöller (Dwingeloo) (L Vrouw)
Barbara Muijtjes (Dwingeloo) (M Vrouw)
Harry Roossien (Dwingeloo) (XL Man)
Henk Zantinge (Dwingeloo) (XL Man)
Roel Vedder (Havelte) (L Man)
William Fledderus (Dwingeloo) (L Man)
12 16:28 Huize Amstel Alex Faber (Haaren) (M Man)
Henri Michels (Tilburg) (M Man)
Jeroen de Leeuw (Dwingeloo) (XL Man)
Joost Mols (Dwingeloo) (M Man)
Niek Dekker (Dwingeloo) (L Man)
13 16:36 Rocket Power Alwin Wemer (29) (Appelscha) (L Man)
Daphne Poelstra (23) (Dwingeloo) (S Vrouw)
Daphne Wijntjes (27) (Dwingeloo) (M Vrouw)
Julian Wolfers (30) (Wormer) (L Man)
Lennart Koopstra (31) (Elsloo) (L Man)
Miranda Dekker (26) (Dwingeloo) (M Vrouw)
14 16:44 Stapas Katinka Houwer (28) (Dwingeloo) (L Vrouw)
Mariska Brinks (37) (Smilde) (XL Vrouw)
Martiene Dekker (24) (Dwingeloo) (L Vrouw)
Nieke Duiven (22) (Dwingeloo) (M Vrouw)
Stefanie Koerhuis (25) (Dwingeloo) (S Vrouw)
Thijs Hofman (24) (Dwingeloo) (L Man)
15 16:52
De Vijversprong Arjan Kip (L Man)
Boukje Boltjes (M Vrouw)
Jelmer Wolthuizen (L Man)
Roy van Aalst (XL Man)
Trienke Boltjes (M Vrouw)
16 17:00
Chapeau, bah, grote klasse! Ferdinand van der Gun (32) (Dwingeloo) (XL Man)
Gert-Jan Boer (32) (Dwingeloo) (XL Man)
Kevin Wanningen (31) (Diever) (XXL Man)
Leon Pit (31) (Dwingeloo) (XL Man)
Rik Bloemerts (32) (Dwingeloo) (XXL Man)
Stephan de Beeld (31) (Dwingeloo) (XXL Man)
17 17:08
Donder en geweld Bas Visscher (22) (Dwingeloo) (M Man)
Daan Westerhof (21) (Dwingeloo) (M Man)
Floris Lamb (22) (Dwingeloo) (L Man)
Jarmo Tabak (22) (Dwingeloo) (M Man)
Justus Prent (22) (Deingeloo) (M Man)
Pieter Mulder (22) (Dwingeloo) (L Man)
18 17:16
Bikkels Bianca Kroonen-Ellerkamp (42) (Barendrecht) (XL Vrouw)
Davey Kennepohl (40) (Berkel & Rodenrijs) (XL Man)
Jeroen Snoek (38) (Rhoon) (L Man)
Lesly van Putten (40) (Ridderkerk) (L Man)
Prana Durville (47) (Rotterdam) (M Man)
19 17:24
Survivalrun Havelte Alyanne Huisman (31) (S Vrouw)
Nicky van Wijngeerden (31) (M Vrouw)
Paul Rozenboom (44) (L Man)
Pieter Timmermans (52) (L Man)
Robert Brand (39) (L Man)
Wybren Buijs (39) (L Man)
20 17:32
???????? Herman Nieuwenhuis (55) (Dwingeloo) (M Man)
Roel Luinge (58) (Dwingeloo) (XL Man)
Roelof Visscher (54) (Dwingeloo) (M Man)
Simone Visscher (52) (Dwingeloo) (S Vrouw)
Willy Boers (57) (Dwingeloo) (L Vrouw)
Janine Luinge (54) (Dwingeloo) (XL Vrouw)
21 17:40
Patatjeugd Arjen Nijstad (Dwingeloo) (M Man)
Danny Wijntjes (Dwingeloo) (L Man)
Frank Mols (Dwingeloo) (L Man)
Jens Luinge (Dwingeloo) (XL Man)
Sake-Jan Boonstra (Dwingeloo) (L Man)
Thijs van den Brink (Dwingeloo) (M Man)
22 17:48
Geen Tied Albert joling (29) (Dwingeloo) (L Man)
Bram Bloemerts (30) (Dwingeloo) (L Man)
Frank Kruithof (25) (Dwingeloo) (XL Man)
Mark Kruithof (31) (Dwingeloo) (XL Man)
23 17:56
Dwingelwood 3.0 Bastaan Smeenge (Dwingeloo) (L Man)
Dorine Jonkers (Dwingeloo) (L Vrouw)
Fancy Hoekstra (Dwingeloo) (M Vrouw)
Leo van Zijl (Dwingeloo) (XL Man)
Marlies van Eisden (Dwingeloo) (M Vrouw)
Pascal Hoekstra (Dwingeloo) (L Man)
24 18:04
Op Safari Damien de Jong Eliza Weenink (Groningen)
Lian Uiterwijk Winkel
Marc Hakkenhaar (25) (Zutphen) (L Man)
Roel Hilbrands (Emmen)
Willemijn Weenink (Dwingeloo)
25 18:12
De mannen en Maartje Gijsbert de Bruin (27) (Dwingeloo) (XL Man)
Jeremie Zwaanink (Dwingeloo) (L Man)
Maarten Dekker (28) (Beilen) (XL Man)
Marc Baer (27) (Dwingeloo) (L Man)
Rogier Snijder (Wittelte) (L Man)
Tim Mentink (28) (Groningen) (XL Man)
26 18:20
Stap voor Stap Adrian Post (29) (Groningen) (L Man)
Cor Haaijer (44) (Groningen) (M Man)
Matthijs Fledderus (29) (Groningen) (M Man)
Myrna van Duijven (23) (Amsterdam) (S Vrouw)
Nick Fledderus (25) (Groningen) (M Man)
Nynke Klokman (24) (Groningen) (S Vrouw)
27 18:28
Koebeesten Bertram van Zanten (39)  (Diepenveen) (M Man)
Yock van Muijen (45) (Dwingeloo) (L Man)
Gelmer van Noord (57) (Dwingeloo) (XL Man)
Robin Kok (35) (Deventer) (XL Man)
Sam Ruifrok (37) (Groningen) (M Man)
Jan van Noord (19) (Zwolle) (L Man)
28 18:36
Taribush Durk Salverda (31) (Hoornsterzwaag) (L Man)
Elmer Donker (18) (Holthe) (M Man)
Giel Kerssies (18) (Beilen) (M Man)
Harrie Kerssies (44) (Beilen) (L Man)
Maaike Dolsma (20) (Dwingeloo) (S Vrouw)
Vera Vos (23) (De Wijk) (M Vrouw)
29 18:44
Spullegie Ongeregeld Aletta Pomper (Dwingeloo) (M Vrouw)
Claudia Schipper (Dwingeloo) (M Vrouw)
Jan Hein v d Bruggen (Dwingeloo) (L Man)
John Cloquet (XXL Man)
Jouke Schieving (Dwingeloo) (L Man)
Kees Hatzman (Dwingeloo) (XL Man)
30 18:52
Team Ot Erick Roossien (34) (Roden) (L Man)
Erwin Schuiling (41) (Roden) (L Man)
Rik van der Es (37) (Roden) (XXL Man)
Sanne van der Laan (38) (Roden) (XL Vrouw)
Sonja Pastoor (42) (Vries) (M Vrouw)
31 19:00
Voluit! Anne Zweers (49) (Zwolle) (M Man)
Arno Broekema (39) (Zwolle) (M Man)
Frank van der Heide (39) (Den haag) (L Man)
Harry Hilderdink (49) (Dalfsen) (L Man)
Jeroen Huzen (49) (Zwolle) (M Man)
Michiel Huzen (46) (Nieuwleuzen) (M Man)
32 19:08
De Tegenliggers Erik Tuin (26) (Dwingeloo) (M Man)
Henri tuin (25) (Dwingeloo) (M Man)
Joris Jans (25) (Dwingeloo) (L Man)
Rene Wiltinge (25) (Dwingeloo) (M Man)
Simone Jans (29) (Dwingeloo) (S Vrouw)
Tjebbe Zijlstra (33) (Dwingeloo) (M Man)
33 19:16
Jonge Woudlopers Hilde Schonewille (40) (Rotterdam) (L Vrouw)
Ingeborg Kool (42) (Geeuwenbrug) (S Vrouw)
Jean Berkhout (42) (Wittelte) (XL Man)
Roos Linburg (36) (Wittelte) (M Vrouw)
Wouter de groot (49) (Geeuwenbrug) (XL Man)
34 19:24
Wâldmagic Arend Zeilstra (39) (Leeuwarden) (L Man)
Fedde Verf (44) (Deventer) (L Man)
Johan Veenstra (41) (Broeksterwoude) (XL Man)
Menno Veenstra (45) (Driesum) (XL Man)
Ronald van der Veen (40) (Stiens) (XL Man)
Wytze Koopmans (37) (Ny Altoenae) (M Man)
35 19:32
Red Devils & consorten Albert Siebering (32) (Assen) (M Man)
Alfred Kok (28) (Wageningen) (M Man)
Dennis Koning (34) (Diever) (L Man)
Jeffry Middelveldt (27) (Deventer) (M Man)
Marvin de Vries (25) (Dwingeloo) (M Man)
Melvin Koning (29) (Hoogersmilde) (L Man)
36 19:40
De Halve Zolen Ruurd Noordhuis (41) (Drouwenerveen) (L Man)
Lennard van Driel (37) (Meppel) (M Man)
Niki Pruis (40) (Westerbork) (L Man)
Sjacko Smit (39) (Rotterdam) (S Man)
William van Dam (Rotterdam) (L Man)
Wouter Hekkenberg (44) (Breda) (XL Man)
37 19:48
De kroegtijgers Gerrie Grooters (38) (Dwingeloo) (XL Man)
Hans van Veenen (38) (Dwingeloo) (XL Man)
Henry Schipper (37) (Dwingeloo) (XL Man)
Remco Wiltinge (36) (Diever) (XL Man)
Rik van Eisden (35) (Meppel) (M Man)
Roland Bolding (36) (Dwingeloo) (M Man)
38 19:56
Team Green Geert van de Boer (33) (Boijl) (M Man)
Jos de Vries (35) (M Man)
Rene Terpstra (33) (Boijl) (L Man)
Ryan Graeves-Lord (33) (M Man)
Stefan Edema (33) (Boijl) (M Man)
Teun Mooijman (33) (M Man)
39 20:04
Agtervolgdt Arjan Pit (Dwingeloo) (M Man)
Bert westerhof (Dwingeloo) (L Man)
Dirk Bruins (Dwingeloo) (XL Man)
Joep Zoer (Dwingeloo) (L Man)
Rolf Alberts (Dwingeloo) (L Man)