Aanmeldingslijst Wampex 2022

De volgende ploegen hebben zich aangemeld voor de 31e editie van de Wampex Dwingeloo. Dit is nog geen startlijst

1 Survivalrun Havelte

  • Robert Brand
  • Wybren Buijs
  • Paul Rozenboom
  • Pieter Timmermans
  • Alyanne Huisman
  • Nicky van Wijngeerden

2  Macht van collectief

  • Luc smits
  • Nathan Vellheuer
  • Markus Rens
  • Martijn Mouchart
  • Roel Mollemans

3 Weinig tied

  • Karlijn Riksen
  • Britt Huitink
  • Ilse Duiven
  • Evelien Smeenge
  • Tanita de Beeld – Dijks
  • Carolien Boerhof

4 Voluit!

  • Jeroen Huzen, Zwolle
  • Michiel Huzen, Nieuwleusen
  • Frank van der Heide
  • Anne Zweers, Zwolle
  • Arno Boekema, Zwolle
  • Harry Hilberdink, Dalfsen

5 Taribush

  • Harrie
  • Durk
  • Vera
  • Maaike
  • Elmer
  • Giel

6 Patatjeugd

  • Jens Luinge
  • Arjen Nijstad
  • Sake-Jan Boonstra
  • Frank Mols
  • Danny Wijntjes
  • Thijs van den Brink

7 Wâldmagic

  • Wytze Koopmans
  • Ronald van der Veen
  • Johan Veenstra
  • Menno Veenstra
  • Arend Zeilstra

8 Team Naam

  • Jurrian van Dam
  • Hugo Martijn de Vries
  • Jeroen Bolks
  • Niels Wieringa
  • Marijn Gerrits
  • Tim Bosch

9 jan postema fitness studio

  • Jeanet Kuiper
  • Esperence Selfringa
  • Barend Mauritz
  • Erik
  • Michiel Bouwers

10 De Halve Zolen

  • Jurrian van Dam
  • William van Dam
  • Niki Pruis
  • Jeroen Bolks
  • Lennart van Driel
  • Wouter Hekkenberg

11 Team Sien

  • Angela van Goor
  • Paula Woldendorp
  • Rik van Goor
  • Saskia van Goor
  • Sjohn Boersma
  • Wilco Drent

12 Team Green

  • Geert van de Boer
  • Rene Terpstra
  • Ryan Greaves-Lord
  • Stefan Edema
  • Jos de Vries
  • Teun Mooijman

13 O’ Gossie

  • Annemieke Schöller
  • William Fledderus
  • Henk Zantinge
  • Roel Vedder
  • Barbara Muijtjens
  • Harrie Roossien

14 Dap Dwingeloo

  • Fancy Hoekstra
  • Pascal Hoekstra
  • Marlies van Eisden
  • Bastian Smeenge
  • Leo van Zijl
  • Dorine Jonkers

15 Spullegie ongeregeld

  • Jouke Schieving
  • Kees Hatzman
  • John Cloquet
  • Jan Hein v d Bruggen
  • Aletta Pomper
  • Claudia Schipper

16 Never nooit meer

  • Marc Hakkenhaar
  • Julian Hellendoorn
  • Sven Hellendoorn
  • Bryan Hellendoorn
  • Lotte Hopster
  • Jeffrey Slager

17 ??????

  • Roelof Visscher
  • Willy Boers
  • Roel Luinge
  • Herman Nieuwenhuis
  • Simone Visscher

18 De CollegebankZitters

  • Bart Manden
  • Gijs Dinkla
  • Erik Bralten
  • Marek klucovsky
  • Mark Flinkert

19 Team Ot

  • Erwin Schuiling
  • Erick Roossien
  • Sonja Pastoor
  • Rik van der Es
  • Sanne van der Laan

20 Aanhang op sleeptouw

  • Stan Helsloot
  • Simon Dekker
  • Laurens Braas
  • Joëlle Tuinhof
  • Katinka Spekking
  • Merel Buis

21 Rocket Power

  • Daphne Poelstra
  • Daphne Wijntjes
  • Miranda Dekker
  • Alwin Wemer
  • Lennart Koopstra
  • Julian Wolfers

22 De Vijversprong

  • Trienke Boltjes
  • Boukje Boltjes
  • Roy van Aalst
  • Arjan Kip
  • Jelmer Wolthuizen

23 power rangers

  • Tom Kemkers
  • Jos Kemkers
  • Sander Nijstad
  • Tim Dolsma

24 chapeau bah! Grote klasse!

  • Leon Pit
  • Stephan de Beeld
  • Rik Bloemerts
  • Gert-Jan Boer
  • Ferdinand van der Gun
  • Kevin Wanningen

25 Tegenliggers

  • Tjebbe Zijlstra
  • Henri Tuin
  • Erik Tuin
  • Rene Wiltinge
  • Joris Jans
  • Simone Jans

26 Vleugelties van keersevet

  • Marnix Duiven
  • Marnix Wiechers
  • Hessel Boer
  • Nico Dekker
  • Ronald Mollink
  • Jannes Boers

27 Stap voor stap

  • Adrian Post
  • Nick Fledderus
  • Nynke Klokman
  • Myrna van Duijven
  • Cor Haaijer
  • Matthijs Fledderus

28 Bikkels

  • Bianca Kroonen-Ellerkamp
  • Davey Kennepohl
  • Jeroen Snoek
  • Lesly van Putte
  • Prana Durville

29 Donder en geweld

  • Justus Prent
  • Pieter Mulder
  • Floris Lamb
  • Bas Visscher
  • Jarmo Tabak

30 De mannen en Maartje

  • Marc Baer
  • Gijsbert de Bruin
  • Maarten Dekker
  • TIM Mentink
  • Jeremie Zwaanink
  • Rogier Snijder

31 Kroegtijgers

  • Rik van Eisden
  • Roland Bolding
  • Hans van Veenen
  • Gerrie Grooters
  • Remco Wiltinge
  • Henry Schipper

32 Agtervolgdt

  • Arjan Pit
  • Dirk Bruins
  • Rolf Alberts
  • Joep Zoer
  • Bert Westerhof

33 Niks niet knippen dat bandje

  • Ellis jager
  • Jeroen Spanjer
  • Cornelis langhout
  • Marnix platje
  • Jeite

34 Geen tied

  • Bram Bloemerts
  • Mark Kruithof
  • Frank Kruithof
  • Albert Joling

35 De jonge woudlopers

  • Ingeborg Kool

  • Wouter de Groot

  • Roos Limburg

  • Hilde Schonewille

  • Jean Berkhout

36 Panenka

  • Thomas Hilbrands
  • Erik Baan
  • Sven Beijk
  • Kevin Loman
  • Bonny Kloosterboer
  • Merel

37 Red Devils & Consorten

  • Albert Siebering
  • Alfred Kok
  • Jeffry Middelveldt
  • Dennis Koning
  • Melvin Koning
  • Marvin de Vries

38 Huize Amstel

  • Jeroen de Leeuw
  • Joost Mols 
  • Niek Dekker 
  • Henri Michels 
  • Alex Faber

39 De Koebeesten

  • Gelmer
  • Djurre
  • Sam
  • Bertram
  • Robin