Wampex Torentjeshoek Dwingeloo 2019

Startlijst

Bijgewerkt tot Zaterdag 3 augustus om 22:14

42 Ploegen

1

15:00

Friday Night Fever

Alex Verhoeve (28) (Lisserbroek) (L Man)

Elise Kollen (25) (Meppel) (M Vrouw)

Kirsten de Greef (25) (Lisserbroek) (M Vrouw)

Rick Boesveld (28) (Nieuw Vennep) (L Man)

Sheda Verhoeve (30) (Nieuw Vennep) (M Vrouw)

Vivian Pietjouw (22) (Zaandam) (M Vrouw)

2

15:08

Huize Saturnus

Dana Ostermann (22) (Groningen) (S Vrouw)

Jildou Elzinga (22) (Fluitenberg) (M Vrouw)

Nine Dijkman (Huisoudste) (25) (Groningen) (M Vrouw)

Reini Fokke (20) (Vriezenveen) (S Vrouw)

Robyn Groenewegen (22) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Sharon Hulzebos (22) (Pesse) (M Vrouw)

3

15:16

De Blarenlopers

Angela van Goor (Roden) (L Vrouw)

Bert Koelman (Emmen) (XL Man)

Ilona Falke (Emmen) (XL Vrouw)

Linda Sappema (Roden) (L Vrouw)

Rik van Goor (Roden) (XL Man)

Rinze Heijthekker (Roden) (XL Man)

4

15:24

De bange kuikens

Daphne Poelstra (20) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Daphne Wijntjes (24) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Marit Gorter (24) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Miranda Dekker (23) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Nils Meijer (32) (Dieverbrug) (XL Man)

Rianne Snoeken (22) (Uffelte) (M Vrouw)

5

15:32

Donder en Geweld

Bas Visscher (19) (Dwingeloo) (M Man)

Daan Westerhof (18) (Dwingeloo) (M Man)

Ingmar Bouman (19) (Smilde) (M Man)

Justus Prent (19) (Dwingeloo) (M Man)

Pieter Mulder (19) (Dwingeloo) (M Man)

Robin Andonov (19) (Assen) (M Vrouw)

6

15:40

Gevlingel

Bart de Bruin (24) (Vledder) (M Man)

Bonique Joling (22) (Dwingeloo) (S Vrouw)

Gabi Dolsma (25) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Harald Janson (28) (Vledder) (M Man)

Koen Vree Egberts (21) (Groningen) (M Man)

7

15:48

weinig tied

Britt Huitink (22) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Carolien Boerhof (27) (Dwingeloo) (S Vrouw)

Evenlien Smeenge (33) (Dwingeloo) (S Vrouw)

Ilse Duiven (22) (Dwingeloo) (L Vrouw)

Karlijn Riksen (20) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Lotte Bloemerts (23) (Dwingeloo) (XL Vrouw)

8

15:56

Van de Kaart

Bas Doppenberg (33) (Putten) (XL Man)

Huup Doppenberg (32) (Putten) (L Man)

Inge Goettsch (34) (Putten) (M Vrouw)

Jurgen van de Kraats (35) (Putten) (L Man)

Mandy van Walderveen (25) (Putten) (S Vrouw)

Rob Doppenberg (34) (Putten) (XL Man)

9

16:04

Never Nooit Meer

Chris Bouma (29) (Dwingeloo) (M Man)

Jeffrey Slager (19) (Sint Philipsland) (S Man)

Julian Hellendoorn (20) (Kampen) (M Man)

Lotte Hopster (20) (Spanbroek) (M Vrouw)

Richard Hellendoorn (27) (XL Man)

Sven Hellendoorn (18) (Kampen) (M Man)

10

16:12

De Bongelwuppers

Annika Bijlsma (29) (Wildervank) (S Vrouw)

Arjan Hooiveld (24) (Veendam) (L Man)

Dirk Jan de Vries (26) (Deventer) (L Man)

Ellen Velt (21) (Deventer) (S Vrouw)

Gerald Hooiveld (26) (Veendam) (XL Man)

Glenn Roossien (27) (Wildervank) (M Man)

11

16:20

Trees for Traffic

Allard van der Molen (30) (Havelte) (L Man)

Jos Hulsing (M Man)

Judith Wolters (32) (Havelte) (S Vrouw)

Niels van der Molen (28) (Emmen) (M Man)

Renate Rolfes (S Vrouw)

12

16:28

ODE

Aafke Schipper (dwingeloo) (M Vrouw)

Hans Boerhof (Dwingeloo) (XL Man)

Jacqueline Zoer (dwingeloo) (S Vrouw)

Paul Burger (dwingeloo) (L Man)

Thomas Boers (Amsterdam) (L Man)

Wybren Buijs (Uffelte) (L Man)

13

16:36

Terug voor 't donker

Hessel Boer (21) (Lhee) (L Man)

Jannes Boers (21) (Dwingeloo) (L Man)

Marnix Duiven (21) (Lheebroek) (XL Man)

Marnix Wiechers (20) (Dwingeloo) (L Man)

Nico Dekker (21) (Dwingeloo) (L Man)

Ronald Mollink (20) (Dwingeloo) (XL Man)

14

16:44

Stapas

Jeroen de Leeuw (28) (Dwingeloo) (L Man)

Katinka Houwer (25) (Geeuwenbrug) (M Vrouw)

Mariska Brinks (34) (Smilde) (XL Vrouw)

Martiene Dekker (21) (Dwingeloo) (L Vrouw)

Nieke Duiven (19) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Thijs Hofman (21) (Dwingeloo) (S Man)

15

16:52

O' gossie

Annemieke Sch÷ller (Dwingeloo) (L Vrouw)

Gonni Baas (Dwingeloo) (L Vrouw)

Hendrik Zijlstra (Dwingeloo) (M Man)

Henk Zantinge (Dwingeloo) (L Vrouw)

Jasper Puijk (Dwingeloo) (XL Man)

William Fledderus (Dwingeloo) (XL Man)

16

17:00

Dap Dwingeloo

Anna Zwaneburg (Amsterdam) (S Vrouw)

Dorine Jonkers (Dwingeloo) (M Vrouw)

Ellen van Toorn (Vledder) (M Vrouw)

Huub Hessel (Dwingeloo) (M Man)

Jelle Hessel (Dwingeloo) (M Man)

Pim Hessel (Amsterdam) (L Man)

17

17:08

Goed verhaal, lekker kort

Hans Schieving (34) (Dwingeloo) (L Man)

Martin de graaf (32) (Dwingeloo) (L Man)

Pascal Doorten (27) (Dwingeloo) (L Man)

Paul Schieving (32) (Dwingeloo) (L Man)

Ramon Hoiting (29) (Dwingeloo) (L Man)

Stijn Russchen (23) (Torentjeshoek) (L Man)

18

17:16

?????

Herman Nieuwenhuis (L Man)

Joost Versluis (L Man)

Roel Luinge (XL Man)

Roelof Visscher (L Man)

Simone Visscher (S Vrouw)

Willy Boers (M Vrouw)

19

17:24

de Kneusjes

Frits Delicaat (XXL Man)

Gerrit Boltjes (Surhuisterveen) (XL Man)

Maarten Borgers (L Man)

Roy Liebrecht (Den Bosch) (L Man)

Ton van der Koelen (Alkmaar) (L Man)

Walter van Ginkel (de Wilp) (XL Man)

20

17:32

Gaan met die pisang!

Allard-Jan Kalsbeek (35) (Dwingeloo) (L Man)

Binne De Haan (37) (Groningen) (L Man)

Jaap Stiggelbout (35) (Kloosterhaar) (M Man)

Maarten Kas (38) (Groningen) (L Man)

Marloes Nooitgedagt (36) (Groningen) (L Vrouw)

Pieter-Jan Vlaar (35) (Eindhoven) (L Man)

21

17:40

Patatjeugd

Arjen Nijstad (26) (Westeinde) (M Man)

Danny Wijntjes (26) (Lhee Buiten) (L Man)

Erik Tuin (23) (Onder de Eiken) (M Man)

Jens Luinge (25) (Dwingeloo) (XL Man)

Lennart Eikelboom (25) ((Rode) Broeklaan) (XL Man)

Thijs van den Brink (25) (Rotterdam, Maastricht, Birmingham, Azi (M Man)

22

17:48

De Tegenliggers

Arnold Emmink (28) (Ruinen) (M Man)

Henri Tuin (22) (Dwingeloo) (M Man)

Joris Jans (22) (Dwingeloo) (M Man)

Roy Wiltinge (20) (Dwingeloo) (L Man)

Simone Jans (26) (Dwingeloo) (M Vrouw)

Tjebbe Zijlstra (30) (Dwingeloo) (M Man)

23

17:56

Spullegie ongeregeld

Aletta Pomper (39) (M Vrouw)

Claudia Schipper (39) (M Vrouw)

Jan Hein van der Bruggen (39) (L Man)

John Clocquet (39) (L Man)

Jouke Schieving (39) (L Man)

Kees Hatzmann (39) (L Man)

24

18:04

De mannen en Maartje

Gijsbert de Bruin. (23) (Dwingeloo.) (XL Man)

Jeremie zwaanink (24) (Wittelte) (L Man)

Maarten Dekker (25) (Dwingeloo.) (L Man)

Marc Bear (24) (Wittelte) (M Man)

Rogier snijder (24) (Dwingeloo) (L Man)

Tim Mentink (25) (Meppel) (XL Man)

25

18:12

de Vijversprong

Arjan Kip (Roden) (L Man)

Boukje Boltjes (Surhuisterveen) (L Vrouw)

Jelmer Wolthuizen (Leeuwarden) (M Man)

Mike van Aalst (Roden) (M Man)

Roy van Aalst (Surhuisterveen) (L Man)

Trienke Boltjes (Surhuisterveen) (L Vrouw)

26

18:20

Sien (van Ot)

Martijn Drent (29) (Roden) (XL Man)

Paula Woldendorp (41) (Roden) (S Vrouw)

Peter Woldendorp (37) (Leek) (M Man)

Saskia van Goor (40) (Roden) (XXL Vrouw)

Wietske Snaak (36) (Leek) (XXL Vrouw)

Wilco Drent (27) (Nieuw Roden) (L Man)

27

18:28

De Kroegtijgers

Ferry van der Helm (Diever) (L Man)

Hans van Veenen (Dwingeloo) (XL Man)

Henry Schipper (Dwingeloo) (XL Man)

Remco Wiltinge (Diever) (XXL Man)

Rik van Eisden (Meppel) (M Man)

Roland Bolding (Dwingeloo) (L Man)

28

18:36

De Bikkels

Bianca Kroonen-Ellerkamp (39) (Barendrecht) (XL Vrouw)

Davey Kennepohl (37) (Berkel & Rodenrijs) (XL Man)

Jeroen Snoek (35) (Rhoon) (L Man)

Lelsy van Putten (35) (Ridderkerk) (L Man)

Ronald Peters (47) (Rhoon) (XXL Man)

Tim Lagrouw (20) (Berkel & Rodenrijs) (XL Man)

29

18:44

De Boskabouters

Adrian Post (Groningen) (L Man)

Dennis Koning (Diever) (M Man)

Matthijs Fledderus (Groningen) (M Man)

Melvin Koning (Diever) (M Man)

Nick Fledderus (Groningen) (M Man)

Stefan Fledderus (Groningen) (M Man)

30

18:52

Red Devils

Albert Siebering (29) (Wapse) (M Man)

Anne Siebering (26) (Diever) (M Man)

Jeffry Middelveldt (24) (Oosterwolde) (M Man)

Mart Siebering (25) (Leeuwarden) (M Man)

Marvin de Vries (23) (Dwingeloo) (M Man)

Tilly Bel (28) (Dwingeloo) (M Vrouw)

31

19:00

Op Safari

Dennis Winters (L Man)

Gerjan Koster (L Man)

Iain Boomaap (L Man)

Marc Hakkenhaar (L Man)

Robert Fokkens (L Man)

Willemijn Weenink (M Vrouw)

32

19:08

Team ot

Erick Roossien (31) (Roden) (L Man)

Erwin Schuiling (38) (Roden) (L Man)

Esther tel (31) (Roden) (L Vrouw)

Rik van Es (34) (Roden) (XXL Man)

Robin kik (32) (Nuis) (M Vrouw)

Sanne van der laan (35) (Roden) (XL Vrouw)

33

19:16

Team Green

Dennis Worst (32) (Elsloo) (XL Man)

Geert van de Boer (30) (Boijl) (M Man)

Jorrit de Vries (32) (Boijl) (L Man)

RenÚ Terpstra (30) (Boijl) (L Man)

Ryan Greaves Lord (30) (Boijl) (L Man)

Stefan Edema (30) (Boijl) (L Man)

34

19:24

WÔldmagic

Arend Zeilstra (40) (Leeuwarden) (L Man)

Johan Veenstra (38) (Broeksterwoude) (L Man)

Menno Veenstra (42) (Drachten) (L Man)

Ronald van der Veen (37) (Stiens) (L Man)

Tjibbe van der Veen (41) (Utrecht) (L Man)

Willem Woudstra (41) (Readtsjerk) (M Man)

35

19:32

Rheeliners

Anne-paul Mulder (Dwingeloo) (L Man)

Myrthe Prent (Dwingeloo) (M Vrouw)

Ramon Mones (Diever) (L Man)

Remco Bolhuis (Dwingeloo) (L Man)

RenÚ Wiltinge (Dwingeloo) (M Man)

Tom van Lier (Beilen) (L Man)

36

19:40

Jonge Woudlopers

Joost Poot (Dwingeloo) (M Man)

Marike Bijtelaar (Nunspeet) (M Vrouw)

Ingeborg Kool (Dwingeloo) (M Vrouw)

Jean Berkhout (Wapseveen) (L Man)

Roos Limburg (Wittelte) (M Vrouw)

Wouter de Groot (Dwingeloo) (L Man)

37

19:48

De Halve Zolen

Jurian van Dam (26) (Zwolle) (M Man)

Kasper Schutten (28) (Zwolle) (M Man)

Lennart van Driel (34) (Meppel) (M Man)

Niki Pruis (37) (Westerbork) (L Man)

William van Dam (Zwolle) (L Man)

Wouter Hekkenbeg (40) (Breda) (XL Man)

38

19:56

Geen Tied

Albert Joling (Dwingeloo) (XL Man)

Bram Bloemerts (Dwingeloo) (XL Man)

Frank Kruithof (Dwingeloo) (L Man)

Menno Offerein (Dieverbrug) (XL Man)

Remco van der Laan (Dwingeloo) (L Man)

Rolisa de Graaf (Dieverbrug) (L Vrouw)

39

20:04

Voluit!

DamiŰn de Jong (25) (Dieverbrug) (M Man)

Frank van der Heide (36) (Den Haag) (M Man)

Jeroen Huzen (46) (Zwolle) (M Man)

Jesper Berndsen (30) (Pijnacker) (L Man)

Karel Langeraar (35) (Zwolle) (XL Man)

40

20:12

Agtervolgdt

Arjan Pit (Dwingeloo) (L Man)

Bert Westerhof (Dwingeloo) (M Man)

Dirk Bruins (Dwingeloo) (L Man)

Joep Zoer (Groningen) (L Man)

Rolf Alberts (Dwingeloo) (L Man)

Sander Pit (Dwingeloo) (M Man)

41

20:20

Chapeau bah, grote klasse!

Ferdinand van der Gun (28) (Dwingeloo) (XL Man)

Gert-Jan Boer (28) (Dwingeloo) (XL Man)

Kevin Wanningen (28) (Diever) (XXL Man)

Leon Pit (28) (Dwingeloo) (XL Man)

Rik Bloemerts (28) (Dwingeloo) (XXL Man)

Stephan de Beeld/Fabian Bosker (28) (Dwingeloo/Wittelte) (XXL Man)

42

20:28

The Power Rangers

Erwin Hof (Dwingeloo) (XL Man)

Gert Nijstad (Groningen) (L Man)

Robin Doorten (Dwingeloo) (L Man)

Sander Nijstad (Dwingeloo) (L Man)

Tim Dolsma (Dwingeloo) (XL Man)

Tom Kemkers (Dwingeloo) (L Man)